Stiebel-Eltron Mini – przepływowy podgrzewacz wody

przepływowy podgrzewacz wody

Przepływowy, elektryczny podgrzewacz wody o mocy 3,5 kW Stiebel-Eltron Mini DEM 3 231001 to ogrzewacz przepływowy dla jednego punktu poboru. Jest sterowany elektronicznie i można go zamontować zarówno nad, jak i pod punktem poboru. Możliwa jest jego eksploatacja z armaturą ciśnieniową lub bezciśnieniową. Podgrzewacz utrzymuje stałą wartość temperatury, aż do maksymalnej mocy urządzenia, a regulowany przepływ zabezpiecza działanie przy niskich ciśnieniach wody. W podgrzewaczu zamontowano bezobsługowy system odkrytej grzałki, który zapewnia pracę dla wody z dużą zawartością wapnia. A jeśli wystąpią błędy w pracy podgrzewacza, będzie to nam zasygnalizowane za pomocą diod LED. Instalacja podgrzewacza jest szybka i łatwa przez system PROFI-RAPID.

Parametry techniczne

Podgrzewacz Stiebel-Eltron Mini DEM 3 231001 ma moc 3,5 kW, wydajność 2,0 l/min oraz temperaturę regulowaną w zakresie od 30°C do 50°C. Jest zasilany z sieci o napięciu 230 V. Wymiary podgrzewacza to 143×190×82 mm, a stopień ochrony IP wynosi 25.

przepływowy podgrzewacz wody

stiebel-eltron.pl

Mini ogrzewacz przepływowy utrzymuje stałą temperaturę wypływu niezależnie od temperatury zasilenia. Dodatkowo systemy grzewcze z odkrytą grzałką, jak ten zamontowany w prezentowanym podgrzewaczu, zapewniają szybkie i skuteczne podgrzanie wody. Elektroniczne ogrzewacze DEM ogrzewają wodę tylko w chwili bezpośredniego użycia, a straty energii i wody nie występują, jak w przypadku długich sieci w systemach centralnych. Ten i inne modele podgrzewaczy Mini marki Stiebel-Eltron można kupić tutaj.

Dla kogo podgrzewacze Mini?

Małe podgrzewacze przepływowe wody są dedykowane szczególnie zaopatrzeniu w małą ilość ciepłej wody w małych toaletach. Łączą w sobie dwie korzyści jednocześnie, a mianowicie z jednej strony komfort decentralnego zaopatrzenia w wodę, a z drugiej strony sprawność i wydajność urządzenia doskonale pasującą do optymalnej dezynfekcji rąk.

Marka STIEBEL ELTRON to najwyższa niemiecka jakość w dziedzinie energooszczędnych systemów ogrzewania, oferująca szeroki wybór profesjonalnych urządzeń, z którymi ogrzewanie jest skuteczne i ekologiczne. W ofercie znajdują się pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogrzewacze wody i pomieszczeń.