Grzejniki łazienkowe Delfin Exclusive i Elegance

grzejnik łązienkowy

Delfin to produkty z grupy retail, służące do wyposażenia kuchni i łazienki. To bezkompromisowa jakość w rozsądnej cenie, co znajduje swoje odzwierciedlenie w stale rosnącej popularności produktów marki. A wśród nich znajdziemy między innymi grzejniki łazienkowe drabinkowe, jak model Exclusive i Elegance.

Grzejnik łazienkowy Delfin Exclusive

Grzejniki Delfin Exclusive cechują się wyszukaną stylistyką, pasującą do nowoczesnego wystroju wnętrz. Ich rurki o przekroju prostokątnym posiadają perfekcyjne wykończenie w kolorze białym lub srebrnym matowym. Do grzejników można podłączyć elektryczną grzałkę, która rozszerzy jego walory funkcjonalne. Produkty dostępne są w wysokościach 695, 945, 1 210, 1 410 i 1 725 mm, szerokości 580 mm i rozstawie przyłączy 500 mm. Ich moc (przy parametrach 75/65/20) dla poszczególnych wielkości wynosi odpowiednio: 498 W, 600 W, 769 W, 905 W i 1 117 W.

grzejnik łazienkowy

grupa-sbs.pl

Grzejnik Delfin Exclusive został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami mody, dzięki czemu doskonale komponuje się w nowocześnie urządzonej łazience. Dla zwiększenia jego atrakcyjności i unowocześnienia wyglądu, rurki o przekroju ciągłym zastąpiono rurami prostokątnymi. Do tego dochodzi perfekcyjna jakość wykończenia, duża moc grzewcza oraz zastosowanie alternatywnej grzałki elektrycznej, co znacznie poszerza walory funkcjonalne tego produktu. Dodatkowo jest on dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i srebrnym.

Grzejnik łazienkowy Delfin Elegance

Delfin Elegance z przyłączem dolnym to klasyczne grzejniki łazienkowe. Szeroki zakres modeli ułatwia dobór odpowiedniego produktu. Rurki grzejnika mają przekrój okrągły i wykończone są w kolorze białym lub srebrnym matowym. Opcją dodatkową jest zestaw podłączeniowy zawierający zawory. Istnieje możliwość zastosowania grzałki elektrycznej. Wymiary modeli Elegance to: wysokość – 712, 1 122, 1 409, 1 741 mm, szerokość – 496 mm, rozstaw przyłączy – 450 mm. Ich moc (przy parametrach 75/65/20) dla poszczególnych wielkości wynosi odpowiednio: 337 W, 560 W, 769 W, 905 W i 1 117 W.
Grzejnik Elegance jest dostępny w kolorze białym i srebrnym i stanowi estetyczne i funkcjonalne dopełnienie każdej łązienki. Szeroki zakres modeli pod kątem ich mocy grzewczej powoduje, że dobór odpowiedniego grzejnika jest niezwykle łatwy.

grzejnik łązienkowy

grupa-sbs.pl

Ponadczasowa linia grzejnika powoduje, że doskonale prezentuje się w łązienkach o wystroju klasycznym, jak i nowoczesnym. Ma rurki tradycyjne, o przekroju okrągłym. Charakteryzuje go perfekcyjna jakość wykończenia, łatwy montaż oraz zastosowanie alternatywnej grzałki elektrycznej, co znacznie poszerza walory użytkowe produktu.
Produkcja grzejników marki Delfin odbywa się w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne z branży grzewczej, przez co produkty te w niczym nie ustępują grzejnikom bardziej znanych marek. Grzejniki Delfin Elegance są zgrzewane prądami indukcyjnymi i gwarantują dzięki temu bardzo dużą dokłądność wymiarową. Grzejniki produkowane tą metodą są bardzo żywotne i doskonale pracują. A do tego mają niepowtarzalny design.Dzięki środkowemu podłąćzeniu grzejnika do instalacji, staje się on rozwiązaniem uniwersalnym, a chromowane grupy podłączeniowe go uatrakcyjniają.